0 (212) 652 02 18
bilgi@yapargumruk.com.tr

Hizmetlerimiz

Eğer Sizde PROFESYONEL Bir Firma İle ÇALIŞMAK İsterseniz BİZE ULAŞIN

Gümrük Müşavirliği

Firmamız, deneyimli kadrosu ve teknolojik altyapısı ile ithalat , ihracat , transit , depolama ve güncel gümrük mevzuatı hakkında güvenilir , hızlı ve maliyetlerin minimum seviyede kalmasını sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Dış Ticaret Danışmanlığı

Firmamız, uzman ekibiyle güncel mevzuatı takip ederek Gümrük , Uluslararası Taşımacılık , Depolama , Kambiyo , Dış Ticaret Finansmanı ve Teşvik mevzuatları konusunda hem yurtdışı hem de yurtiçindeki dış ticaret firmalarına danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Depolama

Firmamız, müşterilerinin ithal etmek için getirdiği eşyalara ilişkin gümrüklü depolama hizmeti ile gümrük işlemleri tamamlanmış eşyaların milli depolama hizmetlerini çözüm ortakları ile birlikte karşılamaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık

Firmamız, dış ticaret şirketlerinin ithal ve ihraç ürünlerinde uluslar arası taşımacılık ihtiyaçlarını ve ayrıca yurtiçindeki nakliye ihtiyaçlarını sektördeki öncü partnerleri ile birlikte hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır.

Sigorta

Yurtdışına gönderilen ve ya yurtdışından gelen eşyalar için taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara ilişkin olarak yapılması gereken EMTİA NAKLİYE SİGORTASI ile ilgili hizmet vermektedir.